J.Rinta-Jouppi logo

J. Rinta-Joupilla ostetaan autoja

Haluatko muuttaa autosi rahaksi helposti ja turvallisesti? Maksamme Sinulle hyvän hinnan ja lunastamme mahdollisen loppuvelan puolestasi. Asiakkaamme ostavat meiltä vuosittain n. 15 000 vaihtoautoa. Kovasta kysynnästä johtuen ostamme mielellämme hyväkuntoisia autoja.

Täytä autosi tiedot

Täytä myytävän autosi tiedot tähän, niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pikaisesti!

Autosi tiedot

Lisätiedot

Kesärenkaiden kunto
Talvirenkaiden kunto
Tuulilasin kunto
Viimeisin huolto
Jakopään vaihto
Varusteet
Ilmastointi
Vaihteisto
Toimipiste josta toivon yhteydenottoa

Yhteystietosi

Helsinki, Ostotoimisto

OSOITE
Linnankoskenkatu 10
Töölö Helsinki

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 09 496 100
ostotoimisto@rintajouppi.fi

Jari Lagström

Jari Lagström

040 5496100

Saat palvelua autosi myyntiasioissa myös muissa toimipisteissämme:

Hämeenlinna

OSOITE
Parolantie 65
13130 Hämeenlinna

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 03 389 9999
hameenlinna@rintajouppi.fi

Timo Laurell

Timo Laurell

040 7119 810

Helsinki

OSOITE
Aamuruskontie 6
00750 Helsinki

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 0207 881 280
Huolto: 0207 881 281
helsinki@rintajouppi.fi

Juha Hyrkäs

Juha Hyrkäs

050 3889 887

Kaarlo Nieminen

Kaarlo Nieminen

0400 158 155

Kotka

OSOITE
Muuralankuja 4
48600 Kotka

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 040 712 0490
kotka@rintajouppi.fi

Mika Anttila

Mika Anttila

040 712 0490

Kuopio

OSOITE
Volttikatu 7
70700 Kuopio

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 017 368 3000
Huolto: 020 7881 320
kuopio@rintajouppi.fi

Lassi Ahveninen

Lassi Ahveninen

040 7120 457

Lahti

OSOITE
Tupalankatu 7
15680 Lahti

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 0207 881 310
lahti@rintajouppi.fi

Mikko Räsänen

Mikko Räsänen

040 825 8677

Lappeenranta

OSOITE
Lentokentäntie 5
53600 Lappeenranta

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 0207 881 340
lappeenranta@rintajouppi.fi

Pekka Hämäläinen

Pekka Hämäläinen

040 773 6930

Seinäjoki, Herralankatu

OSOITE
Herralankatu 34
60320 Seinäjoki

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 06 223 7410
Huolto: 06 223 7420
Myynti: opel@rintajouppi.fi
Huolto: huolto@rintajouppi.fi

Juha Suvanto

Juha Suvanto

0400 309 425

Seinäjoki, Jouppilantie

OSOITE
Jouppilantie 18
60320 Seinäjoki

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 06 420 1800
seinajoki@rintajouppi.fi

Ville Korpela

Ville Korpela

0400 866 758

Tampere, Hatanpään valtatie

OSOITE
Hatanpään valtatie 34
33100 Tampere

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 0207 881 270
tampere@rintajouppi.fi

Marko Hiltunen

Marko Hiltunen

040 566 8129

Tampere, Taninkatu 7

OSOITE
Taninkatu 7
33400 Tampere

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 0207 881 277
lielahti@rintajouppi.fi

Reijo Mattila

Reijo Mattila

040 3426 403

Marko Hiltunen

Marko Hiltunen

040 566 8129

Vantaa, Caravan

OSOITE
Kistolantie 3
01750 Vantaa

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 09 2525 7500
Huolto: 040 486 6474
Varaosamyynti: 040 746 0366
vantaa@rintajouppi.fi

Teemu Jaatinen

Teemu Jaatinen

040 519 0611

J.Rinta-Jouppi logo
Ylös