Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Honda CB on käytetty moottoripyörä, joka tarjoaa ajomukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen tarpeisiin. Tämä Suomessa rekisteröity pyörä on varustettu nelitahtimoottorilla ja ketjuvedolla, mikä tekee siitä sopivan valinnan kesäisille ajoretkille. Pyörässä on ajonestolaite, lukkiutumattomat jarrut (ABS) ja sähkökäynnistys, jotka lisäävät ajoturvallisuutta. Hyvät renkaat ja kulutusosien kunto takaavat huolettomia kilometrejä. Jos tämä Honda CB voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | HW-147 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 74545 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CB |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim. huolto: 06/25 74000 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Vaihdenäyttö
- Tuulisuoja
- Säädettävät kytkin ja jarrukahvat
- Showa takaiskarit
- Keskiseisontatuki
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
- Devil Slip-on
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.7.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.7.2010 |
| Kuutiotilavuus | 1284 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 84 kw / 114 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 459 kg |
| Omapaino | 269 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki