Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 8 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö maastoajoneuvoa, joka vie sinut minne tahansa? Tässä CFMOTO CFORCE -mallissa on kaikki tarpeellinen ja vähän enemmänkin! Neliveto ja automaattivaihteisto tekevät ajosta vaivatonta, ja varustelusta löytyy puskulevy, vinssi ja vetokoukku, joten tämä mönkijä on valmis kaikkiin seikkailuihin. Takalaatikko ja matkustajan selkänoja tuovat mukavuutta, ja sähköstartti varmistaa, että pääset matkaan hetkessä. Tämä vähän ajettu menopeli odottaa vain uutta kuskia – ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 142-ARY |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 127 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CFORCE |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Muu ajoneuvo |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Maastoajoneuvo |
Kysy tarkempia tietoja

Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltokirja (viimeisin huolto 105km)
- Ajettu vain 127km/31h!!
- Puskulevy
- Vinssi
- Vetokoukku
- Takalaatikko
- Digimittari
- Kahdet avaimet
- Rekisteröity kahdelle
- Matkustajan selkänoja
- Sähköstartti
- 12V ulosotto
- USB-pistoke
- Peruutusvaihde
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.12.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.12.2023 |
| Kuutiotilavuus | 580 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 33 kw / 45 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 625 kg |
| Omapaino | 475 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy



Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans

Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan

Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san

Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet

Tony Martin
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton

Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa

Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val


Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy
