Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | BUX-206 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 21.4.2026 |
| Ajomäärä | 75000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | T6717 Autom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Automatisoitu vaihteisto
- Aj. 75 tkm
- Puoli-integroitu
- Suomiauto
- 3 om.
- Trumatic-lämmitys
- Markiisi
- Erillisvuoteet takana
- Keskellä alaslaskettava vuode
- Sivukeittiö
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kasetti WC
- Suihku
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- PP-teline
- Liesi
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Peruutuskamera
- Moottorinlämmitin
- Vetokoukku
- 1 x renkaat
- Aluvanteet
- Huoltokirja, viimeisin öljynvaihto tehty 75 tkm:ssa -5/2026
- Jakohihna vaihdettu 53600 km -6/2023
- Katsastettu 21.4.2026 ja seuraava katsastus vasta 31.5.2027 mennessä
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 4:lle
- Saa ajaa B-kortilla
- 100 km/h
- Pituus 6956 cm (+ pyöräteline)
- Leveys 2325 cm
- Kokonaismassa 3499 kg
- Omamassa 2840 kg
- Lattiamatot asunto-osassa
- Sähkörappu
- 2 x Avain
- ABS-jarrut
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.12.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.5.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3499 kg |
| Omapaino | 2840 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy