Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö moottoripyörää, joka vie ajonautinnon uudelle tasolle? Tässä on Honda CBR, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin kyytiin ja lähteä tien päälle. Nelitahtinen moottori ja sähkökäynnistys takaavat, että matka taittuu kuin siivillä. Kirsikkana kakun päällä, saat meiltä ilmaisen talvisäilytyksen ensi kevääseen asti. Jos tämä Honda CBR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FO-662 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Ajomäärä | 35000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CBR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 04/26 35035 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.7.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.7.2006 |
| Kuutiotilavuus | 1137 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 112 kw / 152 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 254 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki