Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kawasaki Z, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä urheilullinen moottoripyörä on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu, joten se on kuin uusi. Varusteltu LED-valoilla ja Brembom jarruilla, jotka pitävät huolen siitä, että näet ja tulet nähdyksi. Öhlins iskari takaa pehmeän kyydin, ja takalaukku tarjoaa tilaa kesäretkien varusteille. Älä missaa tätä Kawasaki Z löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 71-UJL |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 5000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Ketjuveto
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1. Omistaja
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Öhlins iskari
- Led valot
- Led vilkut
- Brembom jarrut
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.4.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.4.2023 |
| Kuutiotilavuus | 948 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 82 kw / 111 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 395 kg |
| Omapaino | 215 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki