Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 20 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä VESPA GTS -mallissa on kaikki, mitä moottoripyöräfanit voivat toivoa! Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee mukaan kesäseikkailuihin. Nelitahtimoottori ja automaattivaihteisto tekevät ajosta sujuvaa kuin tanssi. Tuulisuoja ja kaatumaraudat pitävät huolen, että meno on turvallista ja mukavaa. Ja kirsikkana kakun päällä, ABS-jarrut ja luistonesto takaavat, että matka taittuu turvallisesti. Jos tämä VESPA GTS voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 67-LHZ |
| Vuosimalli | 2018 |
| Ajomäärä | 7400 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | GTS |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 07/25 6500 km itse tehty )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Kaatumaraudat
- Tuulisuoja
- Keskuslukitus
- Penkin alla säilytystila
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.5.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.5.2018 |
| Kuutiotilavuus | 278 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 16 kw / 22 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 340 kg |
| Omapaino | 160 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki