Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Transit Custom -mallin Ford, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä nelivetoinen pakettiauto kuljettaa sinut ja lastisi minne vain, kiitos kiinteän vetokoukun, jolla vedät kärryä tai asuntovaunua vaivatta. Automaattivaihteisto ja vakionopeudensäädin tekevät matkanteosta sujuvaa, ja polttoainekäyttöinen lisälämmitin varmistaa mukavuuden viileinä aamuina. Moondust Silver -väri kääntää katseet, ja 13" kosketusnäyttö pitää musiikin ja navigoinnin hallussa. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMJ-276 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Juho Itkonen p. 040 7120485, Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Tavaratilan vanerointi lattia+ seinät ja väliseinän äänieristys
- Sivuliukuovi: Kuljettajan puolelle
- Tavaratilan LED-lisävalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Vetokoukku, kiinteä
- Peruutuskamera
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Vakionopeudensäädin
- Polttoainetankki 70 litraa
- Automaatti-ilmastointi
- Sähkösäätöiset ja lämmitetyt sivupeilit, suuntavilkuilla
- 5G modeemi
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Moondust Silver
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 224 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2113 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr