Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Opel Vivaro, joka on kuin tehty kesän reissuille ja arjen askareisiin! Tämä vähän ajettu pakettiauto on varusteltu kahdella rengassarjalla, joten olet valmiina kaikkiin keleihin. Mukavuutta lisäävät istuinlämmittimet ja nahkaverhoiltu ohjauspyörä, jotka tekevät ajamisesta nautinnon. Vakionopeudensäädin pitää huolen, että matka taittuu sujuvasti. Ja vetokoukku on valmiina, kun tarvitset lisäkapasiteettia. Jos tämä Vivaro-mallin Opel voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MVY-579 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 7.4.2025 |
| Ajomäärä | 76000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Vivaro |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Jani / Jari - 020 788 1285
- 2. Omisteinen Suomi-Auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 01/26 - 73tkm)
- Liukuoven ikkuna, kiinteä, oikea puoli
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet talvirenkaissa
- Istuin lämmittimet
- 2 x Avain
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Peruutustutka takana
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Vetokoukku
- Kuljettajanistuimen korkeudensäätö ja kyynärnoja sekä ristiseläntuki
- Vakionopeudensäädin
- Pariovet, ikkunallinen, 180° (sis. takalasin lämmitys ja pyyhin/pesin)
- Sadetunnistin
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjauspyörän syvyyden- ja korkeudensäätö
- Radio sis. Bluetooth ja USB
- Ikkunallinen väliseinä
- Etusumuvalot
- Työmaa -Paketti
- Ajovaloautomatiikka
- Varapyörä
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä (Webasto)
- Manuaalinen ilmastointi
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Flexcargo-läpilastaustoiminto
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.4.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.4.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 197 g / km |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Omapaino | 1760 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki