Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö luotettavaa työjuhtaa, joka ei jätä pulaan? Tässä se on: Proace-mallin Toyota, joka on ollut vain yhdellä omistajalla. Tämä valkoinen pakettiauto on varustettu automaattivaihteistolla, ja sen huoltohistoria on kunnossa. Kesäkelit sujuvat kuin tanssi, kiitos käsisäätöisen ilmastointilaitteen ja kahden rengassarjan. Peruutuskamera ja -tutka tekevät parkkeerauksesta lastenleikkiä. Vakionopeussäädin pitää huolen tasaisesta menosta. Jos tämä Toyota Proace voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | RUK-326 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 26.6.2024 |
| Ajomäärä | 114000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Proace |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1. Omistaja
- Suomi-auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 07/25 - 101 tkm)
- 2x Renkaat
- Peruutuskamera, näyttö taustapeilissä
- Peruutustutka, sensorit takana
- Ajonvakautusjärjestelmä (VSC)
- Luistonesto (TRC)
- Käsisäätöinen ilmastointilaite
- 1 + 2 -istuimet
- Kuljettajan istuin, säädettävä ristiselän tuki
- Lämmitettävät etuistuimet
- Vakionopeussäädin + nopeudenrajoitin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä
- Tuulilasi: akustisesti eristetty
- Tuulilasinpyyhkimet: sadetunnistimen ohjaamat automaattitoimiset
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS) elektronisella jarruvoimien jaolla (EBD) ja hätäjarrutustehostin (BA)
- Mäkilähtöavustin - HAC
- Seinien ja lattian vanerointi
- Ohjauspyörän korkeus- ja pituussäätö
- Monitoiminäyttö mittaristossa: Polttoaineen hetkellinen kulutus, keskikulutus, toimintasäde, keskinopeus, toimintasäde
- Audiojärjestelmä, MP3-toisto, Bluetooth® HF, Aux-in, USB
- Takana: 180° avautuvat pariovet ikkunoilla, lämmityksellä ja pyyhkijöillä
- Ajonestolaite
- 12V pistorasia (2 edessä, 1 takana)
- Ajovalot: halogeeni, nelivalot
- Ajovalot: hämärätunnistimen ohjaamat automaattitoimiset
- Päiväajovalot -halogeeni
- Polttoainetoiminen lisälämmitin kauko-ohjaimella ja ajastimella
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Smart Cargo -läpilastausominaisuus (+1,1 m tavaratilan pituuteen)
- Väliseinä ikkunalla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.8.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.8.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 196 g / km |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Omapaino | 1845 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki