Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Ducati MONSTER on moottoripyörä, joka tarjoaa ajamisen iloa kesäisille teille. Tämä vähän ajettu malli on varustettu nelitahtimoottorilla ja ketjuvedolla, mikä tekee siitä sopivan valinnan niin kaupunkiajoon kuin pidemmillekin matkoille. Moottoripyörässä on lukkiutumattomat jarrut (ABS) ja luistonesto, jotka lisäävät ajomukavuutta ja hallittavuutta. Termignoni sliparit tuovat lisämaustetta ajokokemukseen. Hyvät renkaat ja kunnossa olevat kulutusosat takaavat, että pyörä on valmis kesän seikkailuihin. Jos tämä MONSTER-mallin Ducati voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 55-RGJ |
| Vuosimalli | 2017 |
| Ajomäärä | 13000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MONSTER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Nelitahti
- Ketjuveto
- Tuontipyörä, tuontimaa Ruotsi (1/2024)
- Huoltohistoria
- Hyvät renkaat
- Quick Shifter
- Kulutusosat kunnossa
- Termignoni sliparit (originaalit mukaan)
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.1.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.2.2017 |
| Kuutiotilavuus | 1198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 108 kw / 147 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 390 kg |
| Omapaino | 218 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki