Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 33 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
SUNLIGHT T66 -mallin matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä dieselkäyttöinen ajoneuvo on varustettu sekä asuinosan että ajo-osan ilmastoinnilla, mikä tekee matkustamisesta miellyttävää lämpiminä päivinä. Peruutuskamera helpottaa pysäköintiä, ja vakionopeussäädin tuo ajomukavuutta pitkillä matkoilla. Keskuslämmitys ja sähkörappu lisäävät käyttömukavuutta. Ajoneuvon vähäpäästöisyys tekee siitä ympäristöystävällisen valinnan. Jos tämä SUNLIGHT T66 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CHV-370 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 30.6.2025 |
| Ajomäärä | 126000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T66 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Asuinosan ilmastointi
- Ajo-osan ilmastointi
- Peruutuskamera
- CD/Radio
- Sähkötoimiset peilit ja sivuikkunat
- Vakionopeussäädin
- Huoltokirja
- Sähkörappu
- Pituus 686 cm
- Leveys 233 cm
- Korkeus 276 cm + ilmastointilaite
- Omamassa 2830 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.10.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.8.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2830 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy