Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Sunlight T58 -matkailuauto tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen seikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on rekisteröity neljälle ja tarjoaa nukkumapaikat kahdelle, mikä tekee siitä ihanteellisen pariskunnille tai pienille perheille. Kesäajoon sopivat ominaisuudet, kuten ohjaamoilmastointi, pitävät matkustamon miellyttävän viileänä. Ajoneuvossa on myös vakionopeudensäädin, joka helpottaa pitkien matkojen taittamista. Suomessa rekisteröity Sunlight T58 on varustettu aurinkopaneelilla ja polkupyörätelineellä, mikä lisää sen monipuolisuutta. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OZP-173 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 17.7.2024 |
| Ajomäärä | 69000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T58 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 11 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 69 tkm
- Suomi- auto
- Huoltokirja - jakohihna vaihdettu 07/2024
- Rekisteröity neljälle
- Saa ajaa B- kortilla
- Nukkumapaikat kahdelle
- Pitkittäinen parivuode takana
- Isompi Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lämminvesivaraaja
- Lattian mukavuuslämmitys sähköllä 230 V
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC
- Yhdistetty suihkutila puulattialla ja kuivaustangolla
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Multimediasoitin navilla ja peruutuskameralla, Bluetooth HF, Spotify
- Ohjaamon pimennysverho
- Sähkösäätöiset sivupeilit- ja lasit
- Aurinkopaneeli
- Polkupyöräteline kahdelle pyörälle
- Markiisi
- Sähkörappu
- Moottorilämmitin
- Asunto-osan mattosarja
- kWh- mittari
- Kesärenkaat 15" teräsvanteilla
- Kitkarenkaat 15" teräsvanteilla
- Pituus: 595 cm + pyöräteline
- Leveys: 232 cm
- Korkeus: 290 cm
- Omamassa: 2762 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Keskuslämmitys
- Parivuode
- Aurinkopaneeli
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.8.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.8.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 299 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2762 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy