Perustiedot
| Rekisterinumero | SPB-814 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 20000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Corsa-e |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 362 km |
| Akkukapasiteetti ** | 50,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 100,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huom! Auto tulossa! Varusteet tarkentuvat kun auto saapuu!
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- 2 x renkaat
- 11kW ajoneuvon sisäinen 3-vaihelaturi (OBC)
- Peruutuskamera 180 astetta ja pysäköintitutka taakse
- 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
- Etuistuinten pääntuet, säädettävät
- Etumatkustajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
- ISOFIX-kiinnikkeet takaistuimien sivupaikoilla
- Kuljettajan istuimen kuusisuuntaiset säädöt
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet kaikilla istuinpaikoilla
- Vakionopeudensäädin
- Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
- Oikea etuturvatyyny poiskytkettävissä
- Turvatyynyt edessä, sivuturvatyynyt ja verhoturvatyynyt
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen käsijarru
- Manuaalisesti säädettävät ja lämmitettävät sivupeilit
- Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa
- Nahkaverhoiltu Sport-ohjauspyörä, 3-puolainen, litistetty alaosasta
- Apple CarPlay ja Android Auto -valmius
- USB-portti ja datayhteys edessä keskikonsolissa
- 3,5" kuljettajan ajotietokoneen värinäyttö
- Infotainment Radio, USB -liitäntä (type-A), bluetooth, 6 kaiutinta, 7" värikosketusnäyttö, musiikin suoratoisto
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.6.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.6.2023 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1920 kg |
| Omapaino | 1530 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat