Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 24 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, Toyota Auris -mallin farmari, joka on kuin tehty Suomen kesäkeleille! Tämä siistikuntoinen ja kohtalaisesti ajettu suosikkifarkku tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ajomatkoihin. Automaattivaihteisto tekee ajamisesta sujuvaa, ja hybriditeknologia pitää päästöt kurissa. Mukana kahdet renkaat, joten olet valmiina kaikkiin vuodenaikoihin. Vakionopeudensäädin ja navigaattori tekevät pitkistäkin matkoista nautinnollisia. Jos tämä Toyota Auris voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JLC-154 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 4.11.2024 |
| Ajomäärä | 115000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Auris |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SIISTIKUNTOINEN JA KOHTUULLISESTI AJETTU SUOSIKKIFARKKU!!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- 2. omistajalta Suomi-auto
- Metalliväri
- Kahdet renkaat aluvanteineen
- Kaukosäätöinen keskuslukko
- Avaimeton käynnistys
- ISOFIX
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Vakionopeudensäädin
- Sahkölasit + peilit
- Etusumuvalot
- Bluetooth
- Ajotietokone
- Navigaattori
- AUX / USB -liitännät
- Automaattinen ilmastointilaite
- Peruutuskamera (Toyota Touch -näytöllä)
- Lohkolämmitin sisäpistokkeella
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.11.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.11.2018 |
| Vetopainot | 345 kg / 345 kg |
| Kuutiotilavuus | 1798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 73 kw / 99 hv |
| CO₂-päästöt | 116 g / km |
| Kokonaismassa | 1865 kg |
| Omapaino | 1410 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy