J.Rinta-Jouppi logo

Hämeenlinna

Hämeenlinna

OSOITE
Parolantie 65
13130 Hämeenlinna

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 03 389 9999
hameenlinna@rintajouppi.fi

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

Helsinki

Helsinki

OSOITE
Aamuruskontie 6
00750 Helsinki

YHTEYSTIEDOT
Toimisto: 0207 881 280
Ford huolto: 0207 881 281
Vaihtoautomyynti: 0207 881 283
Uudet autot - Ford: 0207 881 282
Uudet autot - Kia: 0207 881 284
helsinki@rintajouppi.fi

MERKKIEDUSTUKSET

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

FORD-HUOLTO

ma - pe 7.30 - 17

FORD-VARAOSA­MYYNTI

ma - pe 8.30 - 16

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

Helsinki, Ostotoimisto

Helsinki, Ostotoimisto

OSOITE
Linnankoskenkatu 10
Töölö Helsinki

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 09 496 100
ostotoimisto@rintajouppi.fi

Kotka

Kotka

OSOITE
Muuralankuja 4
48600 Kotka

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 040 712 0490
kotka@rintajouppi.fi

MERKKIEDUSTUKSET

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

Kuopio

Kuopio

OSOITE
Volttikatu 7
70700 Kuopio

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 017 368 3000
Huolto: 020 7881 320
kuopio@rintajouppi.fi

MERKKIEDUSTUKSET

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

HUOLTO

ma - pe 7.30 - 16.30

KORI­KORJAAMO

ma - pe 7.30 - 16.30

Puhelinpalvelu ­avoinna klo 8 - 16

VARAOSA­MYYNTI

ma - pe 8 - 16

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

Lahti

Lahti

OSOITE
Tupalankatu 7
15680 Lahti

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 0207 881 310
lahti@rintajouppi.fi

MERKKIEDUSTUKSET

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

Lappeenranta

Lappeenranta

OSOITE
Lentokentäntie 5
53600 Lappeenranta

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 0207 881 340
lappeenranta@rintajouppi.fi

MERKKIEDUSTUKSET

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

Seinäjoki, Herralankatu

Seinäjoki, Herralankatu

OSOITE
Herralankatu 34
60320 Seinäjoki

YHTEYSTIEDOT
Automyynti: 06 223 7410
Huolto: 06 223 7420
Vaihde: 06 223 7400
Myynti: opel@rintajouppi.fi
Huolto: huolto@rintajouppi.fi

MERKKIEDUSTUKSET

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

HUOLTO

ma - pe 7.30 - 17

KORI­KORJAAMO

ma - pe 7.30 - 17

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

Seinäjoki, Jouppilantie

Seinäjoki, Jouppilantie

OSOITE
Jouppilantie 18
60320 Seinäjoki

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 06 420 1800
seinajoki@rintajouppi.fi

MERKKIEDUSTUKSET

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

Tampere, Hatanpään valtatie

Tampere, Hatanpään valtatie

OSOITE
Hatanpään valtatie 34
33100 Tampere

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 0207 881 270
tampere@rintajouppi.fi

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

Tampere, Taninkatu 7

Tampere, Taninkatu 7

OSOITE
Taninkatu 7
33400 Tampere

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 0207 881 277
lielahti@rintajouppi.fi

MERKKIEDUSTUKSET

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

Vantaa, Caravan

Vantaa, Caravan

OSOITE
Kistolantie 3
01750 Vantaa

YHTEYSTIEDOT
Puhelin: 09 2525 7500
Huolto: 040 486 6474
Varaosamyynti: 040 746 0366
vantaa@rintajouppi.fi

MERKKIEDUSTUKSET

AUKIOLOAJAT

ma - pe 10 - 18

la 10 - 15

MATKAILUAUTO­HUOLTO

ma - pe 10 - 18

Tarkemmat yhteystiedot ja henkilöstö

J.Rinta-Jouppi logo
Ylös