Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | UEY-372 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 24.3.2026 |
| Ajomäärä | 173000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CORAL 660SL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Pölönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- ERILLISVUOTEET!
- Aj. 173 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja (jakohihna vaihdettu 10/22 145 tkm kohdalla)
- Ilmastointi ajotilassa
- Sähkölasit ja -peilit
- CD-soitin
- Peruutuskamera
- Pimennysverhot ohjaamossa
- Pilot-istuimet
- Pöytäryhmä josta saa vuoteen
- Trumatic sähköllä ja kaasulla
- Lattialämmitys sähköllä
- Wc
- Liesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi/pakastinlokero
- Uuni
- Tv-teline
- Erillisvuoteet
- Markiisi
- Tv-antenni
- Kaasun ulosotto
- Aurinkopaneeli
- Tukijalat
- Ilmajouset takana
- Moottorinlämmitin
- Iso takatalli
- 2 x renkaat
- Nukkumapaikat 3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 695cm
- Leveys 222cm
- Omamassa 3050kg
- Kokonaismassa 3500kg
- ERILLISVUOTEINEN JA HYVILLÄ VARUSTEILLA OLEVA MATKAILUAUTO!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.4.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.4.2005 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3050 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI