Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | NLC-542 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 16.9.2024 |
| Ajomäärä | 64000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coral 670 SL Platinum |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Aj 64 tkm
- 2 omistajalta
- Suomi-auto
- Huoltokirja jakohihna vaihdettu 2023
- Peruutuskamera
- Soitin
- Sähkölasit
- Vakionopeudensäädin
- Vekkiverhot edessä
- Kääntyvät etuistuimet
- Astinlaudat
- Ilmastointi
- Jääkaappi
- Lattiamatot asunto-osassa
- Liesi
- Markiisi
- WC
- Suihku
- TV-antenni
- Isompi Trumatic lämmitys sähkö/kaasu
- Lämmitettävä harmaa vesisäiliö
- Lattiassa sähkövastus
- Tukijalat
- Erillisvuoteet
- Pyöräteline
- Rekisteröity 4 lle
- Nukkumapaikat 3 lle
- Korkeus 275 cm
- Pituus 750 cm
- Omapaino 3037 kg
- Kokonaispaino 3500 kg
- UUDET SEKÄ KÄYTETYT MATKAILUAUTOT JA -VAUNUT SEINÄJOELLA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.4.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3037 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI