Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Adria Matrix Supreme M 687 SL -matkailuauto, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu hopeinen kaunotar tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä reissuille, olitpa sitten suuntaamassa mökille tai kiertämään Suomea. Automaattivaihteisto tekee ajamisesta helppoa, ja ilmastointi pitää viileänä myös asuintilassa. Matkailuautosta löytyy kaikki tarvittava: iso jääkaappi, mikro, liesi ja kaasu-uuni. Vakionopeudensäädin ja peruutuskamera tekevät matkasta sujuvan. Älä missaa tätä Adria Matrix Supreme M 687 SL löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CTA-306 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 16.4.2025 |
| Ajomäärä | 95000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Matrix Supreme 687 SL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomi-auto
- Aj 95 tkm
- Huoltokirja
- Vekkiverhot edessä
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit
- Peruutuskamera
- Pöytäryhmä
- Alaslaskettava vuode
- Ilmastointi ja myös asuintilassa
- Iso Jääkaappi/Pakastin
- Micro
- Liesi
- Kaasu-uuni
- Hyttysovi
- Lattiamatot asunto-osassa
- Markiisi
- Ilmajouset takana
- ALDE NESTEKIERTOLÄMMITYS MYÖS LATTIASSA
- ALDE LÄMMÖNVAIHDIN
- WC
- Suihku
- TV-antenni/TV ei tue HD lähetyksiä
- Pyöräteline
- Erillisvuoteet
- Kahdet renkaat
- Rekisteröity 4 lle
- Nukkumapaikat 5 lle
- Korkeus 285 cm
- Pituus 774 cm
- Omapaino 3253 kg
- Kokonaispaino 3500 kg
- TÄSSÄ AUTOSSA ON TILAA!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.4.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.4.2016 |
| Kuutiotilavuus | 2299 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3253 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy