Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Audi Q5, joka on kuin tehty suomalaisille teille! Tämä dynaaminen maastoauto on varustettu nelivedolla ja automaattivaihteistolla, joten matka taittuu sujuvasti niin kaupungissa kuin maaseudulla. Design-paketti Sport ja S line -ulkopaketti tuovat tyyliä, kun taas Feinnappa-nahkaverhoilu kruunaa sisätilat. Kahdet renkaat ja vetokoukku tekevät tästä menopelistä oivan valinnan kesän seikkailuihin. Juuri huollettu ja katsastettu – valmiina matkaan! Jos tämä Audi Q5 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JLO-230 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 27.3.2026 |
| Ajomäärä | 164000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Q5 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Design-paketti Sport, Feinnappa-nahkaverhoilulla
- S line -ulkopaketti
- Automaattivaihteisto
- Neliveto
- Juuri katsastettu
- Huoltokirja, juuri huollettu
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Vetokoukku
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Takaluukun sähköinen avaus- ja sulkutoiminto
- Xenon plus -kaasupurkausvalot
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Radio ja CD-soitin
- 1 x Avain
- Informaatiojärjestelmä FIS värinäytöllä
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Turvatyynyt
- Sähköiset ikkunannostimet edessä ja takana
- Tummennetut takasivulasit ja takalasi
- Sähkösäätöiset ulkopeilit
- Paikallaanpitoavustin (Audi hold assist)
- Ens. Käyttöönottopäivämäärä: 25.07.2011 (Vuosimalli:2012)
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2020) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.7.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 184 g / km |
| Kokonaismassa | 2430 kg |
| Omapaino | 1895 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter