Perustiedot
| Rekisterinumero | EPV-736 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 27.2.2026 |
| Ajomäärä | 181000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 420 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Kalle Tirronen
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Huoltohistoria (7/2025, 170tkm)
- M-Sport sisä-ja ulkopaketti
- Sport-vaihdelaatikko & rattivaihteet
- Hifi-äänentoistojärjestelmä
- M-Sport aerodynamiikkapaketti
- M-Sport alusta
- Xenon-ajovalot
- Alcantara-urheiluistuimet
- Lohkolämmitin ja sisäpistoke
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Penkinlämmittimet
- Sähköinen takaluukku
- Ilmastointi
- Vetokoukku
- Parkkitutkat (PDC)
- Bluetooth
- Kahdet vanteet & kahdet renkaat
- Vakionopeudensäädin
- Automaattinen ilmastointi
- Sadetunnistin
- Sähköinen huoltokirja
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.3.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.3.2015 |
| Vetopainot | 745 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 135 kw / 184 hv |
| CO₂-päästöt | 124 g / km |
| Kokonaismassa | 2085 kg |
| Omapaino | 1600 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jahesh Amiri
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;iri;.am;esh;jah
Kalle Tirronen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ron;tir;le.;kal
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet