Perustiedot
| Rekisterinumero | ZJK-117 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 28.4.2025 |
| Ajomäärä | 135000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 523 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 11 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Suomiauto
- Huoltokirja
- Jakopää ketjulla
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Moottorinlämmitin
- 2 x Avain
- Metalliväri
- Automaatti-ilmastointi
- Ilmastointiautomatiikka
- Urheiluistuimet
- CD/MP3-soitin
- HiFi-kaiutinjärjestelmä
- Takaluukun avaus- ja sulkuautomatiikka
- Urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinen
- Vetokoukku, elektronisesti auton alle taittuva
- Avaimeton käynnistys
- Sähkötoiminen takaluukku
- Automaattinen ilmastointi
- Ajotietokone
- Keskuslukitus
- Lohkolämmitin
- Audio-sisääntuloliitäntä
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.9.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.9.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 178 g / km |
| Kokonaismassa | 2260 kg |
| Omapaino | 1725 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter