Perustiedot
| Rekisterinumero | NFP-527 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 30.10.2025 |
| Ajomäärä | 232000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 525 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 14 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- DSC III ajovakauden hallintajärjestelmä
- ASC+T luistonvalvontajärjestelmä
- Keskikyynärnoja edessä ja takana
- Ajotietokone
- Huoltotarpeenilmaisin
- Lämmitetyt tuulilasin pesusuuttimet
- Sadetunnistimella varustetut lasinpyyhkijät
- Sähkötoimiset etuikkunat mukavuustoiminnolla
- Sävylasit
- ITS pääairbagit edessä
- Kuljettajan ja matkustajan airbag
- Sivuturvatyynyt etuistuimissa
- Lukkiutumattomat jarrut ABS
- Sähkötoimiset takaikkunat mukavuustoiminnolla
- Ohjauspyörän etäisyys ja korkeussäädöt
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Car Memory
- Key Memory
- BMW 6 CD-vaihtaja (TV-monit. ja navi yht.)
- BMW Business RDS cd-soitin, 6 kaiutinta, takalasiantenni
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.1.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.1.2004 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2490 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 141 kw / 192 hv |
| CO₂-päästöt | 239 g / km |
| Kokonaismassa | 2060 kg |
| Omapaino | 1575 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Eevert Peltokorpi
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;pi/;kor;lto;.pe;ert;eev
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant