Perustiedot
| Rekisterinumero | CNP-320 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 11.12.2025 |
| Ajomäärä | 74000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 530 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 3 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 53 km |
| Akkukapasiteetti ** | 12,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Roni Koponen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomi-auto
- 2 om.
- Navigointijärjestelmä Professional
- Sähköinen huoltokirja
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- 2 x renkaat + erik.vanteet
- Vakionopeussäädin
- Navigaatiojärjestelmä Professional
- Peruutuskamera
- Automaattinen ilmastointi laajennetuin toiminnoin
- Automaattinen ilmastointi
- Parking Assistant -järjestelmä
- Aktiiviset niskatuet, edessä
- Etuistuimet osittain sähkösäätöiset
- Keskikyynärnoja takana, sisältää 2 mukitelinettä
- Käännettävät takaselkänojat (40:20:40)
- Lastenistuimen ISOFIX liitännät takaistuimilla
- Lämmitettävät etuistuimet
- Pääntuet takana
- Urheiluistuimet edessä
- Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
- Dynamic Traction Control (DTC), luistonestojärjestelmä
- Lämmitetyt tuulilasin pesimet
- Sähkökäyttöinen seinstotuuletin / lämmitin
- Moottorin Auto Start/Stop -toiminto
- Servotronic
- Ajotietokone
- Bluetooth handsfree ja USB-liitäntä (sis.audio streaming)
- Handsfree-varustus, jossa laajennettu älypuhelinyhteys
- Ohjauspyörän mekaaninen korkeus- ja syvyyssäätö
- Charged Edition 2020 BMW Live Cockpit Professional, Puhelinvarustus, jossa Wireless Charging
- Radio BMW Professional (Radio, 6 kaiutinta, värinäyttö ja iDrive -ohjain)
- Varashälytin
- Kangasverhoilu Junction - Anthracite | Black
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.9.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.9.2019 |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 185 kw / 252 hv |
| CO₂-päästöt | 43 g / km |
| Kokonaismassa | 2500 kg |
| Omapaino | 1935 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik