Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | GOZ-749 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 5.12.2025 |
| Ajomäärä | 146000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 530 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 48 km |
| Akkukapasiteetti ** | 9,2 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Steptronic automaattivaihteisto
- Navigointijärjestelmä Professional
- Kahdet renkaat
- Automaattinen ilmastointi laajennetuin toiminnoin
- Automaattinen ilmastointi
- Parking Assistant -järjestelmä
- Peruutuskamera
- Comfort istuimet edessä, sähkötoimiset muistitoiminnolla
- Aktiiviset niskatuet, edessä
- Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
- Aktiivi-tuuletus etuistuimille
- Sähkökäyttöinen seinstotuuletin / lämmitin
- Vakionopeussäädin
- Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Pääturvatyynyt edessä ja takana
- Ajotietokone
- Huoltotarpeen ilmaisin
- Handsfree-varustus, jossa laajennettu älypuhelinyhteys
- Bluetooth handsfree ja USB-liitäntä (sis.audio streaming)
- Ohjauspyörän mekaaninen korkeus- ja syvyyssäätö
- Head-Up -näyttö tuulilasissa
- Harman Kardon Surround System -kaiutinjärjestelmä
- Ajodynamiikkakytkin (sis. Comfort, Sport ja ECO PRO -ohjelmat)
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Sadetunnistin
- Avaimeton moottorin käynnistys
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Monitoimiohjauspyörä
- Sisäkoristelista High-gloss black Pearl Chrome -korostuksin
- Ambient Light -tunnelmavalaistus
- Chrome Line Exterior ulkoiset yksityiskohdat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.12.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.2.2019 |
| Kuutiotilavuus | 1998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 185 kw / 252 hv |
| CO₂-päästöt | 50 g / km |
| Kokonaismassa | 2420 kg |
| Omapaino | 1845 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter