Perustiedot
| Rekisterinumero | 26-ALK |
| Vuosimalli | 2014 |
| Ajomäärä | 40700 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GS |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km)
- Vakionopeudensäädin
- Lämmitettävät kahvat
- Ajotilanvalinta
- Sähköinen jousituksen säätö
- Kahvansuojukset
- Kovat Touratech laukut
- Touratech takajousitus
- Touratech penkki
- Touratech kaatumasuojat
- Touratech ajovalon suoja
- Sähköstartti
- Rekisteröity kahdelle
- Nelitahti
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2023)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.9.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.9.2014 |
| Kuutiotilavuus | 1170 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 450 kg |
| Omapaino | 238 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val