Perustiedot
| Rekisterinumero | NKE-538 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 4.3.2026 |
| Ajomäärä | 124000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | X1 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- 2x Renkaat + 2x BMW aluvanteet
- Huoltohistoria (viimeisin huolto 1/2026)
- Suomi-auto
- Lohkolämmitin
- Metalliväri - Black Sapphire
- Driving Assistant Plus -järjestelmä
- Aktiivinen vakionopeussäädin, jossa Stop&Go-toiminto
- LED-ajovalot
- Peruutuskamera
- Navigointi
- Pysäkointietäisyyden valvonta (PDC) edessä ja takana
- Comfort access -avaimeton sisäänkäynti
- Pysäköintiavustin
- Automaattinen ilmastointi
- Penkinlämmittimet edessä
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sadetunnistin
- Ruuhka-ajoavustin
- Business Varusteet Automaattivaihteisto (8-vaihteinen; 18i 6-vaihteinen) Automaattimallien yhteydessä (A), LED-ajovalot laajennetuin toiminnoin, pysäkointietäisyyden valvonta (PDC) takana, vakionopeussäädin, kattokaiteet - mustat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.1.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.1.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 124 g / km |
| Kokonaismassa | 2135 kg |
| Omapaino | 1615 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val