Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 30 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Bürstner Nexxo T660 on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä ajoneuvo on ollut vain yhdellä omistajalla ja siinä on huoltokirja, mikä tuo mielenrauhaa. Kesähelteillä ilmastointi pitää sisätilat miellyttävän viileinä, ja kahdet renkaat varmistavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Ajoneuvon varusteluun kuuluvat muun muassa kääntyvät etuistuimet, pöytäryhmä ja parivuode, jotka tekevät matkustamisesta mukavaa. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OEZ-622 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 8.4.2026 |
| Ajomäärä | 158000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Nexxo T660 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- 1 omistajalta
- Huoltokirja
- Soitin
- Sähkölasit
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Kääntyvät etuistuimet
- Pöytäryhmä
- Henkarikaappi
- Jääkaappi
- Liesi
- TV-antenni
- Suihku
- WC
- Sähkörappu
- 2xrenkaat
- Trumatic Kaasu/Sähkö
- Lattiassa sähkövastus
- Parivuode pitkittäin
- Korkeus 275 cm
- Pituus 673 cm
- Omapaino 2820 kg
- Kokonaispaino 3500 kg
- HALUTTU BURSTNERIN 660 NEXXO!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.5.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.5.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2820 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI