Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Carado A 361 -mallin matkailuauto tarjoaa mukavan ja käytännöllisen ratkaisun kesän seikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on rekisteröity kuudelle henkilölle ja tarjoaa nukkumapaikat kaikille. Asuinosan ilmastointi ja sähköinen lattian mukavuuslämmitys tekevät matkustamisesta miellyttävää. Iso jääkaappi ja erillinen pakastin takaavat, että ruokatarvikkeet pysyvät tuoreina. Vetokoukku mahdollistaa perävaunun vetämisen, jarrullisena jopa 2000 kg. Automaattivaihteisto helpottaa ajamista. Jos tämä Carado A 361 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SOA-568 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 12.8.2024 |
| Ajomäärä | 94000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A 361 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SIISTI HYVIN VARUSTELTU VALOISA ALKOVI KOHTUU KILSOILLA ALLE 7M KOKOLUOKKAAN!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Siisti valoisa alkovi kohtuu kilsoilla
- Jakohihna vaihdettu 03/2025
- Trumatic ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Sähköinen lattian mukavuuslämmitys
- Asuinosan ilmastointi
- Rekisteröity 6:lle
- Nukkumapaikat 6:lle
- TV-Antenni
- Liesituuletin
- Iso jääkaappi ja erillinen pakastin
- Ohjaamon pimennysverhot
- Ohjaamon ilmastointi
- Vetokoukku (perävaunun massa ilman jarruja max 750 kg / jarrullisena max 2000 kg)
- Pyöräteline
- Multimediasoitin peruutuskameralla
- Navi / BT audio / BT hands free
- Ajo-osassa sähkötoimiset ikkunat ja -peilit
- Vakionopeussäädin
- Pituus 663 cm
- Leveys 233 cm
- Korkeus 3100 cm
- Omamassa 2951 kg
- Kokonaismassa 3495 kg
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.8.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.8.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2951 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy