Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Carado T 447 -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla ja on juuri katsastettu, joten voit lähteä tien päälle huoletta. Automaattivaihteisto ja ilmastointi tekevät ajamisesta mukavaa, ja vakionopeudensäädin pitää huolen, että matka taittuu kuin siivillä. Kääntyvät etuistuimet ja pöytäryhmä tarjoavat mukavat puitteet tauoille. Iso jääkaappi/pakastin ja liesi pitävät huolen, että eväät pysyvät kylminä ja lämpiminä. Jos tämä Carado T 447 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NJG-463 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 8.4.2026 |
| Ajomäärä | 81000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | T 447 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- 1 omistajalta
- Huoltokirja
- Stereot
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Kääntyvät etuistuimet
- Pöytäryhmä
- Hyttysovi
- Sähkörappu
- Lattiamatot asunto-osassa
- Iso Jääkaappi/Pakastin
- Liesituuletin
- Liesi
- TV-antenni/TV
- Trumatic Kaasu/Sähkö
- Suihku
- WC
- Erillisvuoteet
- Isotakatalli
- Pyöräteline
- Rekisteröity 4 lle
- Pituus 743 cm
- Korkeus 291 cm
- Omapaino 2979 kg
- Kokonaispaino 3495 kg
- SUOSITTU ERILLISVUODE MALLI!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.12.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.12.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2979 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI