Perustiedot
| Rekisterinumero | LOV-815 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 14.4.2025 |
| Ajomäärä | 98000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C3 Aircross |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huom! Auto tulossa! Varusteet tarkentuvat kun auto saapuu!
- Huoltokirja
- 2 x renkaat
- Navigointi ja Mirror Screen
- Pysäköintitutka takana
- ESP ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Automaattinen ilmastointi
- Isofix kiinnikkeet takaistuimen reunapaikoilla
- Kahdessa osassa taittuva takaistuimen selkänoja
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Pituussuunnassa säädettävä takaistuin
- Suksiluukku takaistuimen selkänojassa sekä kyynärnoja
- Vakionopeudensäädin ja nopeuden rajoitin
- Ajotietokone
- Sadetunnistin
- Sähkösäätöiset etusivuikkunat
- Sähkösäätöiset takasivuikkunat
- Tummennetut takasivuikunat sekä takaikkuna
- Etumatkustajan turvatyynyjen poiskytkentämahdollisuus
- Kuljettajan ja etumatkustajan etuturvatyynyt ja sivuturvatyynyt sekä verhoturvatyynyt edessä ja takana
- ABS lukkiutumattomat jarrut
- Mäkilähtöavustin
- Nahkatyyppinen ohjauspyörän päällyste
- Ohjauspyörän syvyyden- ja korkeudensäätö
- Taloudellisen ajon opastin
- Kosketusnäyttö suomenkielinen
- Radio LCD näytöllä, 4 kaiutinta, Bluetooth ja USB liitin
- Hopeanharmaat etu- ja takapuskurin kontaktialueet
- Korinvärinen etupuskuri mattamustalla alaosalla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.4.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.4.2019 |
| Vetopainot | 600 kg / 840 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 159 g / km |
| Kokonaismassa | 1815 kg |
| Omapaino | 1278 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat