Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | VZS-962 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 28.8.2024 |
| Ajomäärä | 50000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C4 Cactus |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Pysäköintitutka takana
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- Progressive Hydraulic Cushion™ jousitus
- Keskikyynärnoja kuljettajalla
- Korkeussuunnassa säädettävät niskatuet kaikissa istuimissa
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Käännettävä takaistuimen selkänoja 2/3-1/3
- Säädettävä ristiseläntuki kuljettajan istuimessa
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella, säätimet ohjauspyörässä
- Vakionopeudensäädin
- MagicWash pesunestettä säästävä tuulilasin pesuri
- Sähkötoimiset etusivuikkunat
- Kuljettajan ja etumatkustajan etuturvatyynyt ja sivuturvatyynyt sekä verhoturvatyynyt edessä ja takana
- ABS jarrut elektroninen jarruvoiman jako sekä hätäjarrutehostin
- Mäkilähtöavustin
- Korkeus- ja etäisyyssäätö ohjauspyörässä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Bluetooth handsfree
- Digitaalinen nopeusmittari
- Radio ja soitin
- Kosketusnäyttö 7 tuumaa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.2.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.8.2018 |
| Vetopainot | 570 kg / 920 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1145 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy