Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | TZK-764 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 31.3.2026 |
| Ajomäärä | 102000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Trend T 6857 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- aj 103 tkm
- Huoltokirja jakopää 2024
- Moottorinlämmitin
- Multimedia peruutuskameralla
- Sähkölasit
- Vakionopeudensäädin
- Kääntyvät etuistuimet
- 2x ilmastointi
- Pöytäryhmä
- Hyttysovi
- Kahdet renkaat
- Jääkaappi/Pakastin
- Liesi
- Sähkörappu
- Markiisi
- WC
- Suihku
- TV-antenni
- Trumatic lämmitys Sähköllä ja kaasulla
- Saarekevuode
- Tukijalat
- Rekisteröity 4 lle
- Pituus 697 cm
- Leveys 232 cm
- Omamassa 2705 kg
- Kokonaispaino 3499 kg
- HYVIN PIDETTY JA SAAREKEVUODE!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.3.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.3.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3499 kg |
| Omapaino | 2705 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI