Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Dethleffs TS 6249 -matkailuauto tarjoaa mukavat puitteet kesäisille seikkailuille. Tämä käytetty matkailuauto on varustettu monipuolisesti, kuten vakionopeudensäätimellä, jääkaapilla ja pakastinlokerolla, jotka tekevät matkanteosta miellyttävää. Trumatic-lämmitys ja pimennysverhot lisäävät mukavuutta, kun taas parivuode ja suihku tarjoavat kodinomaiset olosuhteet tien päällä. Ajoneuvo on rekisteröity neljälle ja tarjoaa nukkumapaikat kahdelle. Vetokoukku mahdollistaa peräkärryn tai asuntovaunun vetämisen. Jos tämä Dethleffs TS 6249 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GJR-856 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 23.9.2025 |
| Ajomäärä | 141000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TS 6249 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 141tkm
- Huoltokirja
- Vakionopeudensäädin
- Radio
- Vastakkainistuttava pöytäryhmä
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Pesuallas
- Trumatic-lämmitys
- Pimennysverhot
- Parivuode
- WC
- Suihku
- Henkarikaappi
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Vetokoukku
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus: 618cm
- Leveys: 224cm
- Korkeus: 281cm
- Omamassa: 2685kg
- Kokonaismassa: 3400kg
- Tuotu käytettynä Saksasta 2011
- Kaksikilpinen, vakuutusyhtiön lunastama 2020
- Siisti peli hyvään hintaluokkaan!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.3.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.7.2005 |
| Kuutiotilavuus | 2286 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3400 kg |
| Omapaino | 2685 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI