Perustiedot
| Rekisterinumero | OZG-329 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 29.8.2025 |
| Ajomäärä | 90000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Talento |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Yhdet erikoisvanteet ja yhdet peltivanteet
- Polttoainetoiminen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Bluetooth handsfree
- Matkapuhelinvarustus
- AUX-in ja USB-liittimet
- Navigointijärjestelmä
- Audiojärjestelmän kaukosäätö ohjauspyörän takana
- Ilmastointi, manuaalinen
- 2-paikkainen matkustajaninstuin
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- 1 omistaja
- Suomi-auto
- Päiväajovaloautomatiikka
- Sähkötoimiset lasinnostimet, "One touch"
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- Tuulilasinpyyhkijöiden sadetunnistin
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- 12V vrtapistoke tavaratilan takaosassa
- Cargoplus -pitkän tavaran kuljetusjärjestelmä
- Väliseinä, ikkunalla
- Kuolleenkulman peili vasemmassa häikäisysuojassa
- Liukuovi oikealla, umpinainen
- Pariovet takana, umpinaiset
- Ulkoilmalämpötila mittari
- Sumuvalot edessä
- Ajotietokone
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.9.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.9.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 107 kw / 145 hv |
| CO₂-päästöt | 195 g / km |
| Kokonaismassa | 3050 kg |
| Omapaino | 1933 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy