Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | NJR-864 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 17.2.2026 |
| Ajomäärä | 221000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | C-MAX Grand |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Suomiauto
- 7-paikkaisuus: 3. istuinrivi, 2 erillistä istuinta (taitettavat)
- Jakohihna vaihdettu 192167 km -1/2024
- Huoltokirja, viimeisin huolto 221tkm 3/25
- Bluetooth
- Panoraamalasikatto
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Parkkitutka: Anturit takana
- Tummennetut ikkunat takalasit B-pilarista taaksepäin
- Takaluukku: Sähkötoiminen (avaus/sulku)
- Ford ECO -toiminto - kuljettajan tietojärjestelmä
- Ajotietokone
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä sisältää luistoneston ja hätäjarruassistentin
- Etusumuvalot
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.11.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.11.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1560 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 120 g / km |
| Kokonaismassa | 2200 kg |
| Omapaino | 1504 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter