Perustiedot
| Rekisterinumero | LSR-862 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 15000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Kevythybridi |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Puma |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tehdastakuu voimassa 08/2029 tai 100 000km
- Suomi-auto
- 1 om.
- Merkkiliikkeen huoltokirja, viimeisin huolto 11tkm, 09/2025
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Moottorinlämmitin ja sisätilanpuhallin
- Vakionopeudensäädin ja älykäs nopeudenrajoitin
- Parkkitutka-anturit takana ja peruutuskamera
- Comfort pack: Sähkötoiminen takaluukku - Sähkötoimisesti säädettävät ja taitettavat ulkopeilit, maavalo Puma-logolla - Matkustajan istuimen korkeussäätö - Ford KeyFree avaimeton järjestelmä - Langaton latausalusta
- Lämmitettävä tuulilasi ja lämmitettävä Sensico-verhoiltu ohjauspyörä, lämmitettävät etuistuimet
- Premium-metalliväri: Fantastic Red
- 12,8" digitaalinen mittaristo
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä 12" kosketusnäytöllä, yhdistetty navigointi, 6 kaiutinta, BT-handsfree, 2 USB-porttia, Apple CarPlay ja Android Auto
- FordPass Connect 5G -modeemi
- 4 suuntaan manuaalisesti säädettävä kuljettajan istuin ristiselän tuella, kangasverhoilu
- Automaatti-ilmastointi EATC
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.8.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.8.2024 |
| Vetopainot | 675 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1835 kg |
| Omapaino | 1353 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las