Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Ford Puma, joka tuo kesäajoon ripauksen juhlatunnelmaa! Tämä maastoauto on varustettu 1.0 EcoBoost Hybrid -moottorilla, joka yhdistää tehokkuuden ja taloudellisuuden. Fantastic Red -väri kääntää katseet, ja LED-ajovalot valaisevat tiet kirkkaasti. Automaattivaihteisto tekee ajosta sujuvaa kuin tanssi, ja aktiivinen vakionopeudensäädin pitää huolen, että matka taittuu kuin siivillä. Jos tämä Ford Puma voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMJ-259 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Puma |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- * Juhlavuoden etuna: 5 vuoden liikkumisturva ja 5 vuoden takuu
- Ford 100v Juhlamalli, kysy myynnistämme!
- 17" kevytmetallivanteet
- Premium metalliväri Fantastic Red
- Aktiivinen vakionopeudensäädin ACC
- BLIS kuolleenkulman varoitusjärjestelmä
- 360 asteen kamera
- Ford avaimeton järjestelmä
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä 12" kosketusnäytöllä
- Navigointijärjestelmä
- Älypuhelimen langaton lataus
- BT-handsfree
- 2 USB-porttia
- Apple CarPlay ja Android Auto
- 12,8" digitaalinen mittaristo
- Automaatti-ilmastointi
- Automaattisesti himmenevä taustapeili
- LED-ajovalot
- LED-takavalot
- Automaattiset kaukovalot
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät ja sadetunnistin
- FordPass Connect 5G -modeemi
- LED ambient sisätilanvalaistus
- Akustisesti laminoitu tuulilasi
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Parkkitutkat edessä ja takana
- Premium-keskikonsoli kyynärnojalla ja säilytyslokerolla
- Tummennetut takaikkunat
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 675 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 91 kw / 124 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1835 kg |
| Omapaino | 1353 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI