Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRJ-222 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Puma |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- * Juhlavuoden etuna: 5 vuoden liikkumisturva ja 5 vuoden takuu
- Ford takuu 5 vuotta / 1000000 km
- Comfort Pack:
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähkötoimisesti säädettävät ja taitettavat ulkopeilit, maavalo Pumalogolla
- Matkustajan istuimen korkeussäätö
- Ford KeyFree avaimeton järjestelmä
- Langaton latausalusta
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävä Sensico-verhoiltu ohjauspyörä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Ford Power avaimeton käynnistys
- Parkkitutka-anturit takana ja peruutuskamera
- 17" kevytmetallivanteet
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä 12" kosketusnäytöllä
- Navigointijärjestelmä
- BT-handsfree
- 2 USB-porttia
- Apple CarPlay ja Android Auto
- 12,8" digitaalinen mittaristo
- Automaatti-ilmastointi EATC
- Automaattisesti himmenevä taustapeili
- LED-ajovalot, LED-takavalot
- Automaattiset kaukovalot, automaattiset tuulilasinpyyhkijät ja sadetunnistin
- FordPass Connect 5G -modeemi
- LED ambient-sisätilanvalaistus
- Akustisesti laminoitu tuulilasi
- Premium-keskikonsoli kyynärnojalla ja säilytyslokerolla
- Tummennetut takaikkunat
- 4 suuntaan manuaalisesti säädettävä kuljettajan istuin ristiselän tuella, kangasverhoilu
- Turvavarustelu:
- Vaalea kattoverhoilu
- Vakionopeudensäädin ja älykäs nopeudenrajoitin
- Avaimeton käynnistys
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 675 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 91 kw / 124 hv |
| CO₂-päästöt | 129 g / km |
| Kokonaismassa | 1835 kg |
| Omapaino | 1353 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet