Perustiedot
| Rekisterinumero | FLZ-563 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 7.1.2026 |
| Ajomäärä | 163000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit Courier |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Pepe Skog
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- ALV-vähennyskelpoinen
- Sähköinen huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 06/25 - 144 tkm)
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 09/24 - 131 tkm kohdalla) (Vaihtoväli 120 kk/180 tkm)
- Kahdet renkaat
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- ESC- ajovakauden hallintajärjestelmä
- Ilmastointi, manuaali
- Ajotietokone
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät ja ajovaloautomatiikka
- Sähköikkunat
- Radio/CD-soitin, Ford SYNC -järjestelmä (sis. Bluetooth Handsfree -toiminnon)
- Oikean puolen sivuliukuovi
- Etusumuvalot
- Päiväajovalot
- Lämmitettävä tuulilasi
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
- Keltavilkkusarja
- Thule taakkatelineet, joissa työvalot auton sivuille ja taakse
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.1.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.1.2016 |
| Vetopainot | 500 kg / 500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1499 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 55 kw / 75 hv |
| CO₂-päästöt | 103 g / km |
| Kokonaismassa | 1795 kg |
| Omapaino | 1281 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet