Perustiedot
| Rekisterinumero | IZK-542 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 26.11.2024 |
| Ajomäärä | 120000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Jari / Jani - 020 788 1285
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- 1. Omisteinen Suomi-Auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Sähköinen huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 04/26 - 118tkm)
- Jakopää hihnalla (Vaihtoväli 72kk/160tkm)
- 2x Renkaat
- 2 x Avain
- Peruutuskamera, kiinteä
- Parkkitutkat, anturit edessä ja takana
- ESC ajovakauden hallintajärjestelmä
- Ilmastointi, manuaali, sis. raitisilmasuodattimen
- Polttoainetankki 70 litraa, AdBlue-lisäainesäiliö 24 litraa
- Vetokoukku
- Etuistuimet: 1+2 istuimet; Kangasverhoilu, väri Ebony; Kuljettajan ja matkustajan istuin lämmitettävä; kuljettajan istuin 4-suuntaan manuaalisesti säädettävä, ristiseläntuella, kyynärnojallinen
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Sähkötoimiset sivuikkunat edessä
- Kuljettajan turvatyyny
- Sivupeilit, lämmitettävät ja sähkötoimisesti säädettävät
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä, sis. audiojärjestelmän säätimet
- Ford EasyFuel -korkiton tankkausjärjestelmä
- FordPass Connect -modeemi
- Audio 12: Ford Radio, Bluetooth, USB, audiojärjestelmän kaukosäätimet ohjauspyörässä, 4 kaiutinta
- Väri: Metalliväri Magnetic
- 12V virtapistoke edessä
- Ajovalot: Halogen, sis. LED-päiväajovalot
- Etusumuvalot
- Roiskeläpät,edessä ja takana
- Lämmitin: Polttoainekäyttöinen lisälämmitin, ajastintoiminnolla
- Lämmitettävä tuulilasi
- Kaukosäädin polttoainekäyttöiseen lisälämmittimeen
- Auto-Start-Stop
- Lukitus: Kauko-ohjattava keskuslukitus, 2 avainta
- Kuormatila: LED-valot
- Seinien ja lattian vanerointi
- Lazer lisäpitkät maskiin upotettuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.5.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.5.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1950 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 230 g / km |
| Kokonaismassa | 3200 kg |
| Omapaino | 2188 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet