Perustiedot
| Rekisterinumero | NLS-320 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 7.8.2025 |
| Ajomäärä | 156000 km |
| Käyttövoima | Diesel, Hybridi |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Jani / Jari - 020 788 1285
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1. Omisteinen Suomi-Auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Sähköinen huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 10/24 - 120tkm)
- Jakohihna uusittu 120 tkm/2024
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 2 x Avain
- Ajovalot: Xenon, sis. LED-päiväajovalot
- Parkkitutkat, anturit edessä ja takana
- ESC ajovakauden hallintajärjestelmä
- Ilmastointi, manuaali, sis. raitisilmasuodattimen
- Webasto/Eber kellolla
- Etuistuimet: 1+2 istuimet;
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät, sähkötoimisesti taitettavat sivupeilit
- Sähkötoimiset sivuikkunat edessä
- Sivupeilit, lämmitettävät ja sähkötoimisesti säädettävät, sähkötoimisesti taitettavat sivupeilit
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä, sis. audiojärjestelmän säätimet
- Ford EasyFuel -korkiton tankkausjärjestelmä
- FordPass Connect -modeemi
- Audio 20: Ford SYNC 2.5 Radio, Bluetooth, USB, 8" värikosketusnäyttö; Hätäaputoiminto
- Sivuliukuovi: Matkustajan puolella, takana
- Takapariovet: 180 astetta aukeavat takaovet? ?, pysäytys 90 asteen kohdalla
- Sivuliukuovi kuljettajan puolelle
- Ajovaloautomatiikka ja automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Etusumuvalot
- Korinväriset puskurit, kylkilistat, ovenkahvat ja sivupeilien kotelot
- Sport Van -korimuotoilusarja ja teippaukset
- Lämmitettävä tuulilasi
- Auto-Start-Stop
- Lukitus: Kauko-ohjattava keskuslukitus, 2 avainta
- Kuormatila: LED-valot
- Kuormatila: Suojasarja (Seinäpaneelit verhoiltu, HDF-puukuitulevyä)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.10.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.10.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 136 kw / 185 hv |
| CO₂-päästöt | 201 g / km |
| Kokonaismassa | 3200 kg |
| Omapaino | 2089 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet