Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Ford Transit Custom on uusi ja ajamaton pakettiauto, joka tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen tarpeisiin. Tämä nelivetoinen ajoneuvo on varustettu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä ja LED-ajovaloilla, jotka parantavat ajokokemusta. Automaatti-ilmastointi pitää sisätilat miellyttävän viileinä kesäkuumalla. Lisäksi kiinteä vetokoukku mahdollistaa peräkärryn tai asuntovaunun vetämisen. Jos tämä Transit Custom -mallin Ford voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOL-238 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Juho Itkonen p. 040 7120485, Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät ja väliseinän äänieristys
- Sivuliukuovi: Kuljettajan puolelle
- Adaptiiviset LED-ajovalot
- Driver Assistance Pack 6 navigointi - 360° kamera - sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - hätäjarrutehostin - sensico-verhoiltu ohjauspyörä - älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin (automaattivaihteisissa malleissa Stop & Go -järjestelmällä) - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - kaistanpitoavustin - kuolleen kulman avustin
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Vetokoukku, kiinteä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Automaatti-ilmastointi
- Polttoainetankki 70 litraa
- Kiiltävän mustat sivupeilien kotelot
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Lukitus: Avaimeton keskuslukitus
- 12 V sähköpistoke takatilassa
- 17" Kevytmetallivanteet D2YGV
- Varapyörä, pienikokoinen
- Grey Matter
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 227 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2139 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr