Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Ford Transit Custom on uusi ja ajamaton pakettiauto, joka tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen tarpeisiin. Ajoneuvossa on kiinteä vetokoukku, joka mahdollistaa peräkärryn tai asuntovaunun vetämisen. Kesäajoon sopii hyvin automaatti-ilmastointi, joka pitää sisätilat miellyttävän viileinä. Lisäksi polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä tuo lisämukavuutta viileämpinä aamuina. Transit Customin moderni tietoviihdejärjestelmä tukee langatonta Android Autoa ja Apple CarPlayta, mikä tekee matkanteosta entistä miellyttävämpää. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOL-240 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Juho Itkonen p. 040 7120485, Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät ja väliseinän äänieristys
- Tavaratilan LED-lisävalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Vetokoukku, kiinteä
- Peruutuskamera
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Polttoainetankki 70 litraa
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Frozen White
- Sivupeilit, sähkötoimisesti taitettavat
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 193 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 1975 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr