Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Ford Transit Custom on uusi ja ajamaton pakettiauto, joka tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen tarpeisiin. Automaattivaihteisto tekee ajamisesta miellyttävää, ja automaatti-ilmastointi pitää sisätilat viileinä kesähelteillä. Kiinteä vetokoukku mahdollistaa peräkärryn tai asuntovaunun vetämisen, mikä lisää ajoneuvon monikäyttöisyyttä. Tämä malli on varustettu myös lisälämmittimellä, joka tuo mukavuutta kylmempinä aikoina. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SRH-997 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Juho Itkonen p. 040 7120485, Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät ja väliseinän äänieristys
- Peruutuskamera
- Seat Pack 56: Limited AGR 1+2 1+1 etuistuimet - kuljettajan AGR-istuin 18-suuntaisella säädöllä ja 4-suuntaisella ristiseläntuen säädöllä - kuljettajan istuimen kyynärnojat - turvaverhot ja sivuturvatyynyt
- Vetokoukku, kiinteä
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Polttoainetankki 70 litraa
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sähkösäätöiset, lämmitetyt ja automaattisesti taittuvat sivupeilit, suuntavilkuilla
- 5G modeemi
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Agate Black
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 206 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 1970 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr