Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ford Transit Customissa on kaikki, mitä tarvitset kesän reissuille ja arjen askareisiin. Tämä nelivetoinen pakettiauto on varustettu älykkäällä aktiivisella vakionopeudensäätimellä ja adaptiivisilla LED-ajovaloilla, joten matka taittuu kuin siivillä. Polttoainekäyttöinen lisälämmitin pitää huolen, että auto on aina valmiina lähtöön, ja automaattivaihteisto tekee ajamisesta sujuvaa. Tavaratilan vanerointi ja kuormankiinnityslenkit takaavat, että tavarat pysyvät paikoillaan. Jos tämä Transit Custom -mallin Ford voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SRR-539 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Grey Matter |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Tehdastakuu voimassa 2/2031 tai 150tkm:n asti
- Alv-vähennyskelpoinen
- AT29-korotussarja
- Grey Matter
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Adaptiiviset LED-ajovalot
- Älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin Stop & Go -järjestelmällä
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia), Väliseinän äänieristys
- 8 kuormankiinnityslenkkiä kuormatilassa
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Kirkkaat kuormatilan LED-valot
- 13" kosketusnäyttö, Navigointi, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Peruutuskamera, 360° kamera
- Vetokoukku, kiinteä
- Parkkitutka, anturit edessä ja takana
- Automaatti-ilmastointi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Ford Connect -modeemi (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta, FordApp)
- Avaimeton käynnistys
- Sensico-verhoilu Windsor Black Onyx, Lämmitettävä kuljettajan istuin, Lämmitettävät etumatkustajan istuimet, Kuljettajan istuimen ristiseläntuki
- 16" Kevytmetallivanteet
- BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - Kuolleen kulman avustin
- Törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa), Hätäjarrutehostin, Kaistanpitoavustin, Kuljettajan vireystilan valvonta, Liikennemerkkien tunnistus, Väärän ajosuunnan varoitus
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt, Sivuturvatyynyt, Turvaverhot
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Sähkösäätöiset, lämmitetyt ja automaattisesti taittuvat sivupeilit, suuntavilkuilla
- H7 AGM 80Ah akut, 2 kp
- Roiskeläpät edessä ja takana
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Esittelyauto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.2.2026 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.2.2026 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 224 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2134 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy