Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | VZH-992 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 11.2.2025 |
| Ajomäärä | 197000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Jani / Jari - 020 788 1285
- Suomi-auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 09/25 - 180tkm)
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 02/25 - 163tkm kohdalla)
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet talvirenkaissa
- 2 x Avain
- Parkkitutka (anturit edessä ja takana)
- ESP-ajovakauden hallintajärjestelmä
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Sähköikkunat
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Ford MyConnection Radio Bluetooth Handsfree -toiminnolla (englanninkielinen) ja USB -liitännällä, säätimet ohjauspyörässä
- Etusumuvalot
- Ilmastointi
- Lämmitettävä tuulilasi
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kellolaitteella
- Kaukosäädin polttoainekäyttöiseen lisälämmittimeen
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
- Auto-Start-Stop -järjestelmä
- Kauko-ohjattava keskuslukitus, 2 kauko-ohjainavainta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.5.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.5.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2100 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 182 g / km |
| Kokonaismassa | 3365 kg |
| Omapaino | 2131 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki