Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMJ-272 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Agate Black |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 54 km |
| Akkukapasiteetti ** | 14,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 150tkm, Takuu korkeajänniteakulle 8v. tai 160tkm
- Alv-vähennyskelpoinen
- Metalliväri: Agate Black
- 16" mustat kevytmetallivanteet
- RST-etualaputki, takaputki ja sivuputket
- Sport Van teipit konepellissä
- Takaspoileri
- Pohjapanssari
- Digitaalinen taustapeili ja integroitu kojelautakamera
- LED-ajovalot, LED-päiväajovalot, Automaattiset kaukovalot
- Driver Assistance Pack 6: Aktiivinen vakionopeudensäädin (Stop & Go -järjestelmällä) - 360° kamera - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - Kaistanpitoavustin - Kuolleen kulman avustin - Sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - Hätäjarrutehostin
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Parkkitutka, anturit edessä ja takana
- Navigointi, 13" kosketusnäyttö, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia), Väliseinän äänieristys
- 6 kuormankiinnityslenkkiä kuormatilassa
- Tavaratilan LED-lisävalot, yhteensä 5 LED-valaisinta, joista 2 kuormatilan takaosassa, valaisevat ulkotilaa auton takana, kun takaovet ovat auki
- Lämmitettävä ohjauspyörä, sensico-verhoiltu
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaatti-ilmastointi
- FordPass Connect -modeemi (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta, FordPass App)
- Avaimeton käynnistys
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väärän ajosuunnan varoitus
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Lämmitettävä kuljettajan- ja etumatkustajan istuin
- Roiskeläpät, edessä ja takana
- Polttoainesäiliö 63 l
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2300 kg |
| Kuutiotilavuus | 2488 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 167 kw / 227 hv |
| CO₂-päästöt | 88 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2077 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy