Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on uusi ja ajamaton Transit Custom -mallin Ford, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä hybridi-pakettiauto on vähäpäästöinen ja tarjoaa 54 km sähköistä kantamaa. Frozen White -väritys ja sporttiset teipit tekevät tästä menopelistä todellisen katseenvangitsijan. Mukautuva vakionopeudensäädin ja LED-ajovalot tekevät ajosta sujuvaa ja turvallista. Vetokoukku mahdollistaa kärryn tai veneen vetämisen, joten kesäretket sujuvat kuin tanssi. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMJ-349 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 58 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Frozen White |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 54 km |
| Akkukapasiteetti ** | 14,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 150tkm, Takuu korkeajänniteakulle 8v. tai 160tkm
- Alv-vähennyskelpoinen
- Väri: Frozen White
- 16" mustat kevytmetallivanteet
- Musta etualaputki, takaputki ja sivuputket
- Sport Van teipit konepellissä
- Takaspoileri
- Pohjapanssari
- LED-ajovalot, LED-päiväajovalot, Automaattiset kaukovalot
- Driver Assistance Pack 6: Aktiivinen vakionopeudensäädin (Stop & Go -järjestelmällä) - 360° kamera - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - Kaistanpitoavustin - Kuolleen kulman avustin - Sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - Hätäjarrutehostin
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Parkkitutka, anturit edessä ja takana
- Navigointi, 13" kosketusnäyttö, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia), Väliseinän äänieristys
- 6 kuormankiinnityslenkkiä kuormatilassa
- Tavaratilan LED-lisävalot, yhteensä 5 LED-valaisinta, joista 2 kuormatilan takaosassa, valaisevat ulkotilaa auton takana, kun takaovet ovat auki
- Lämmitettävä ohjauspyörä, sensico-verhoiltu
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaatti-ilmastointi
- FordPass Connect -modeemi (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta, FordPass App)
- Avaimeton käynnistys
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väärän ajosuunnan varoitus
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Lämmitettävä kuljettajan- ja etumatkustajan istuin
- Roiskeläpät, edessä ja takana
- Polttoainesäiliö 63 l
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2300 kg |
| Kuutiotilavuus | 2488 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 167 kw / 227 hv |
| CO₂-päästöt | 88 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2077 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy