Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | 67-JCA |
| Vuosimalli | 2011 |
| Ajomäärä | 12000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SOFTAIL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 08/25 11200 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Led ajovalo
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Lepuuttajat
- Astinlaudat
- Matkustajan penkki mukaan
- Hengitysmuutos
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Vance & Hines putkisto
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.7.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.7.2011 |
| Kuutiotilavuus | 1585 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 56 kw / 76 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 526 kg |
| Omapaino | 330 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki